Aracınızın Markası Ne Olursa Olsun, Belli Nedenlerle Arızalanmış, Kaza Esnasında Patlamış Direksiyon Airbag, Torpido Airbag, Yan ve Arka Airbag'l...

İletişim Bilgilerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız

image

KURUMSAL

25 Yıllık Tecrübe

Aracınızın Markası Ne Olursa Olsun, Belli Nedenlerle Arızalanmış, Kaza Esnasında Patlamış Direksiyon Airbag, Torpido Airbag, Yan ve Arka Airbag'larınızın ve Torpido'larınızın Tamirini Yapıyoruz.

Türkiyenin Neresinde Olursanız Olun, Airbaglarınızı ve Torpido'nuzu Bize Gönderin Tamir ve Bakımını Yapıp Kargo İle Adresinize Teslim Geri Gönderelim.

İsterseniz Aracınızla Birlikte Gelin Arıza Yapmış, Bozulmuş veya Patlamış Airbag veya Torpido'nuzu Uzman Ekibimiz Tarafından Sökelim Tamiratını Yapıp, Montajını Yapalım.

Tamir veya Bakımını Yaptığımız Tüm Airbag'lar ve Torpido'lar Firmamız Tarafından Garantilidir.

Patlayan Airbag'larınızı veya Torpidonuzu Tamir Ettirmek Değilde Yeni veya Çıkmasını Almak İsterseniz Firmamız Çıkma Airbag veya Yeni Airbag Satışıda Yapmaktadır.

 

Misyonumuz

Teknik Oto Airbag; kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi hedef edinen çağdaş kimliğiyle çok yakın bir gelecekte ürünlerinin kolay ve pratik biçimde montajına olanak sağlayan yepyeni bir sistemin çalışmalarını tamamlamış olmaktan gurur duymaktadır.

Vizyonumuz

Dünyadaki çağdaş uygulamaları ile eş zamanlı yürüyen ileri teknolojisinin ürünüdür. Ürünler yeni uygulama başlatılan gelişmeler çerçevesinde tüketici tarafından onay alındıktan sonra montajlarına ve müşteriye sunulacak hale getirmektedir.

Teknik Oto Airbag Tamiri